Wakacyjne plany SBR

Dzisiaj zakończyłem rok szkolny już tak oficjalnie. Świadectwo z wyróżnieniem mam w ręce, a więc można zacząć już na poważnie planować rowerowe wakacje. 
Co mam w planach? Czego możecie się spodziewać na blogu? Wakacje to czas, w którym pogoda bywa upalna. Zdarzają się też burze i deszcz, ale ja zdecydowanie liczę na taką przeciętną pogodę. Ważne żeby nie padało, nie było burz, a temperatur niech będzie jaka chce. 
Miałem różne plany na wakacyjne wycieczki. Na pewno będzie przynajmniej kilka tras, które wyjadą zdecydowanie poza obręby powiatu suskiego. Nie ukrywam, że choć nie mam dokładnych planów to na pewno wyjadę poza Małopolskę, a także chciałbym wyjechać poza granice Polski. 
Jako, że nie wszystko pozwala na zbyt długie trasy to przejazd przez Słowację jak najbardziej jest możliwy. Byłaby to taka najlepsza trasa w ciągu tych wakacji. Na pewno mnóstwo zdjęć i ciekawa relacja z trasy, zaraz po powrocie. 
Oprócz tego jest w planach wiele tras, które mogą być ciekawym pomysłem dla rodzin i osób, które rowerem jeżdżą dla przyjemności. 

Na razie nie chcę planować zbyt dokładnie, bo nie wiadomo co wypadnie. Na razie czekam na Gwiazdę Południa, z której będziecie mogli zobaczyć relację na powiatsuski24.pl. 
Także wymieniając takie minimalne cele na wakacje 2016 to:
- Przynajmniej 5 wycieczek dla turystów rowerowych po powiecie i poza jego granicami (<50km)
- Jedna długa trasa prawdopodobnie przez teren Słowacji (ok. 150km)
- Kilka tras średniej długości (50-80km)

Relacja z każdej trasy dla Was dostępna na blogu! :D Polecane posty