1 urodziny SBR

Dokładnie 19 czerwca ubiegłego roku powstał Suski Blog Rowerowy. Był to pomysł dość spontaniczny, ale jak się potem okazało całkiem dobry. Do tej pory blog odwiedziło ok. 10.000 czytelników, z tego ponad 5.000 Polaków. Resztę czytelników stanowią obywatele innych krajów takich ich jak Niemcy, Francja, Rosja, a także Kenia, Cypr, Włochy, Belgia, Holandia, Stany Zjednoczone, Ukraina, Hiszpania czy Wielka Brytania. 
Jeśli chodzi o czytelników zagranicznych to zdecydowaną większość stanowią Niemcy - ok. 2100.

Suski Blog Rowerowy... na początku nazwany "Rowerem po M" zmienił swoją nazwę, gdy okazało się że taka strona już istnieje. Postanowiłem, że gdy nazwa będzie tak samo oryginalna jak blog to będzie znacznie lepiej. Z racji, że mieszkam i pochodzę z Suchej Beskidzkiej (powiat suski) właśnie "suski". Co do tej pory zmieniło się na blogu? Co zrobiłem? 
 - Nowy, bardziej oryginalny wygląd bloga
- Strona na Facebook'u, która ma prawie 100 polubień
- Petycja na temat wykonania przejazdów dla rowerzystów (zdecydowanie największy projekt)
- Artykuły na temat rowerów i zdrowego stylu życia dla portalu powiatsuski24.pl
- Nawiązanie współpracy z NordFit oraz PowiatSuski24.pl

W dużej mierze za tworzenie bloga odpowiedzialni są jego czytelnicy, bo to ich ilość w zasadzie jest główną motywacją. W moim wypadku liczba czytelników nie jest zbyt wysoka, ale cały czas powtarzam że blog się rozkręca. Moim zdaniem dzięki tym stałym czytelnikom ten czas będzie znacznie bardziej obfity w wyświetlenia artykułów, a i strona na FB zyska większą popularność.

Wszystko w Waszych i moich rękach! Myślę, że blog jest dobrym pomysłem i na pewno będę dalej go tworzył. 


Polecane posty