Rajd Makowski, trasa rowerowa

Cześć. Obiecany post, choć trochę późno to jednak będzie. Dzisiaj co prawda, trasa była lekka, nawet bardzo, ale przecież lepsze to niż nic. 

Przejechaliśmy tylko 17km, ale byliśmy świadkami już końcówki ostatniego odcinka w Rajdzie Makowskim, do którego startował 78 zespołów. Nam udało się zobaczyć tylko dwa zespoły, których samochodami był Fiat 126p. Oczywiście nie był to zwykły "Maluch", tylko taki wyścigowy :-) 

(Coś podobnego do  tego ze zdjęcia)

Niestety, padł mi telefon i nie udało mi się zrobić żadnych zdjęć, ale obiecuję że następnym razem, będą zdjęcia, a może nawet film.
O trasie, nie ma co pisać gdyż była już tutaj omawiana. Sucha Beskidzka - Maków Podh. - Grzechynia - Maków Podh. - Sucha Besk.

Pogoda dopisała, sprzęt też więc było fajnie. Szykujemy się na jakiś dłuższy wypad, ale to wszystko w planach, na razie krótsze treningi. 
Co do jutra, to post się raczej ukaże ale będzie nieco inny, gdyż na jutro planuję trening bardziej wyczynowy, niż rekreacyjny. Chodzi mi o coś takiego, że będę jeździł określoną odległość, trasę np. 1,5km w jak najszybszym czasie, bez żadnych przerw, tak żeby pokonać przynajmniej 20km.
Potem porobimy brzuszki, przysiady, pompki... coś ze sztangielkami i w poniedziałek w trasę.
Zacznę też stosować plan, którego postaram się trzymać tzn. będę w jednym poście pisał Wam plan moich treningów na kilka dni. Nie może zabraknąć też treningu "na sucho" tzn. bez roweru :-)

Pozdrawiam, i mam nadzieję, że będzie Was więcej niż dotychczas.

PS. Przepraszam, ale niestety nie udało mi się zrobić treningu i dzisiaj nie pojawi się nowy post.

Polecane posty